Botanikshop.com' ile 1 kişiye hediye

kampanya adresin | Cumartesi, Ekim 20, 2012 | 28Yorum Yapıldı | Tweet +1 Like
Botanikshop.com'ile 1 kişiye Krill Yağı Hediye Ediyoruz .

Peki ne bu Krill Yağı ? 

Antarktik Krill Nedir?

Antarktik Krill (Euphausia Superba) dünyanın hala saflığını kaybetmemiş bakir Antarktika sularında yaşayan, omega-3 yağ asitleri ve antioksidan pigmentlerce çok zengin kabuklu bir deniz canlısıdır. Kriller 6,5 cm uzunluk ve 2 gr ağırlığa kadar ulaşabilirler. Beslenme zincirinin en altındaki su yosunları ve planktonlarla beslenmekte olup ağır metallerden ve kirlilikten hiçbir canlının olmadığı kadar uzaktadırlar.

Neden Krill yağı ?

Krill yağı fosfolipit formda omega-3 kaynağıdır. Bu nedenle %98 biyoyararlanım sağlanmaktadır. Krill yağına kırmızı rengini veren çok kuvvetli bir antioksidan olan astaksantindir. Bu antioksidan krill yağını doğal bir şekilde ısı ve diğer etkenler sonucunda bozulmaktan korumaktadır. ORAC (Oksijen Radikali Absorbe Kapasitesi) 378'dir, yani balık yağından 48 kat daha güçlü bir antioksidandır. Krill yağı dünyanın en saf ve temiz sularında yaşayan krillerden elde edilmesi nedeniyle ağır metaller,kirlilik ve toksik maddelerden hiçbir besin maddesinin olmadığı kadar uzaktadır.Krill yağının Faydaları Nelerdir?

1. Kalp Damar Hastalıklarını önlemede Krill Yağı ndaki fosfolipit formundaki Omega-3 oldukça faydalı etkiler göstermektedir. Omega-3’ün emilimi fosfolipitlerle olduğu zaman diğer kaynaklara nazaran çok daha etkili olmaktadır.

2. Krill Yağı ayrıca kandaki kolesterol değerini de kötü kolesterol olarak adlandırılan LDL seviyesini
azaltmaktadır. Tam aksine iyi kolesterol olarak adlandırılan HDL seviyesini de arttırmaktadır.

3. .Krill Oil de bulunan fosfolipitler Romatoid Artrit için alternatif bir gıda takviyesidir.

 4. Çocukluk ve ergenlik döneminde kullanılan Krill Yağı, düzgün beslenme ve yaşam tarzı faktörleri ileride meydana gelebilecek Osteoropoz (Kemik erimesi) riskini azaltmaktadır.

5. Fosfolipitler direk olarak dokuya ulaşarak kemik ve eklem rahatsızlıklarında belirtileri azaltmakta ve ciddi anlamda hastalıkları hafifletmektedir.

6. Krill Yağı aynı zamanda ateroskleroz (damar sertliği) durumuna da olumlu etki sağlamaktadır.

7. Yaşam boyu beyinde bulunan Omega-3 miktarı yağ asitleriyle beynin gelişim sürecine etki eder. Yağ asitlerinin beyne geçişi sınırlanmaktadır. Yalnızca esensiyal yağ asitleri kan-beyin engelini aşabilir. Omega-3 beyin dokusuna trigliserid olarak değil yağ asitleri olarak ulaşır. Bu sebebten dolayı, Krill Yağı nda bulunan Omega-3 yağ asitleri beyin dokusu için gerekli ve faydalı bir kaynaktır.

8. Hafiza performansını güçlendirmek ve ciddi boyutlarda demans hastalığının önüne geçmek için yeteri miktarda Krill Yağı alınması önerilmektedir.

9. ADHD (Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Bozukluğu) rahatsızlığı olan çocuk ve yetişkinlerin kanındaki Omega-3 seviyesi oldukça düşüktür. Krill Yağı ile alınan Omega-3 takviyesi, ADHD hastalığında ilaç ve terapi kadar etkilidir.

10. Astaksantin beyin ve sinir sistemini koruyucu etki göstermekte, kan-beyin bariyerini geçebilmektedir. Ayrıca vücudun her noktasında iç organlar ve deride de olumlu antioksidan etki göstermektedir.

11. Şubat 2011 “International Journal of Medical Sciences” dergisinde geçen bir makalede :
”Astaksantinin insanlar üzerindeki etkileri alanında yapılan çalışmalar sınırlı olmakla birlikte, yapılan araştırmalara göre güneş hasarlarına karşı koruma, kas fonksiyonu ve bu tür Parkinson,Alzheimer gibi nörodejeneratif hastalıkların önlenmesi üzerinde olumlu etkileri de dahil olmak üzere kuvvetli bir antioksidan olduğu belirtilmiştir.”

12. Krill yağındaki Astaksantin immün sistem (bağışıklık sistemi), anti inflamuar, anti kanserojen, kalp ve beyin damarları üzerinde koruyucu etki göstermektedir.

13. Krill yağındaki omega-3 fosfolipitleri C-reaktif protein (CRP) düzeylerini düşürerek ; anti-enflamatuar etkiler göstermektedir. ''American College of Nutrition'' dergisinde yayınlanan bir çalışmanın sonuçlarına göre Krill yağının kalbe zarar veren inflamasyonu azalttığı tespit edilmiştir. Günde 300 mg Krill yağı alan grubun CRP düzeylerinin 7 gün sonra %19.3 , 14 gün sonra %29.7 azaldığı gözlenmiştir.

14. Krill yağı enflamasyon ve artrit ağrılarını azaltıcı etki göstermektedir. ''American Journal of Nutrition'' da yayınlanan bir çalışmanın sonuçlarına göre Krill yağının kronik inflamasyon ve romatizmal belirtilere olumlu etkileri olduğu vurgulanmaktadır. Kalp damar hastalığı, romatoid artrit ve/ veya osteoartrit gibi inflamatuar koşulları tanısı almış 90 hastaya düzenli olarak verilen krill yağının sonrasında ağrılarda %28.9, sertlikte % 20.3, fonksiyonel bozulmalarda % 22.8 azalma olduğu tespit edilmiştir.

15. Krill yağındaki astaksantin göz sağlığı üzerinde olumlu etkileri olup retina bariyerinin içine nüfuz edebilen birkaç antioksidandan biridir. Farklı göz hastalıklarına karşı koruyucu etkiler göstermektedir. (Makula dejenerasyonu, Katarakt, Kistoid makula ödemi, Diyabetik retinopati, Glokom)

16. Krill yağı ciltte yaşlılık sonucunda oluşan kırışıklılara karşı azaltıcı etki göstermektedir. Dünyadaki en ünlü anti-aging uzmanı Dr. Nicholas Perricone kırışıklık ve yaşlılık lekelerini azaltmak için astaksantin içeren Krill yağının kullanımını tavsiye etmektedir. Konuyla ilgili video lu bilgiye: http://www.youtube.com/watch?v=bIOUbftS1Ls . adresinden ulaşabilirsiniz...


Krill Yağı hakkında en faydalı bilgileri www.krilloil.com.tr sitesinden öğrenebilirsiniz. Hertürlü doğal ürünü bulabileceğiniz botanikshop.com da krill yağı ndan ozon yağı na karınca yumurtası yağı dan x tra gel pro ya, hamam otu yağı ndan new fx15 e, epimedyumlu macun dan argan yağı na, bitkisel takviyelerden x tra gel e, form çaylarından yulaf kepeği ne, isveç şurubu ndan kırmızı ginseng çeşitlerine kadar bütün bitkisel doğal ürünleri uygun fiyatlarla rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Gelelim Kampanyamıza :)
Kampanyamız ile 1 kişiye üstte resmini görmüş olduğunuz Krill yağı hediye ediyoruz.
Kampanyaya Katılıp kazanmak için yapmanız gerekenler çok basit !
Aşağıdaki şartları tamamlayın çekilişe katılma şansı yakalayın !
1- Botanikshop facebook sayfası 'nı beğenmek .
2-KampanyaAdresin facebook sayfası'nı beğenmek.
3-Blogumuzun izleyicisi olmanız.
4- Kampanyayı sosyal ağlarda paylaşın.

Şartları tamamlayıp yorum formunda belirtin 10 kasım'a kadar devam edecek kampanyamızda kazanma şansını yakalayın.!
Kargo firmaya aittir.
Yazar kampanya adresin
Kampanyalar Facebookda
Sizde Facebook Sayfamızı Takip Ederek, Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.
kampanya adresin

Kampanyayı Paylaş Share On Facebook +1 This Post blogger tips Digg This Post Stumble This Post Tweet This Post Tweet This Post Tweet This Post Save Tis Post To Delicious Share On Reddit Bookmark On Technorati

Soru ve Sorunlarınız İçin: SadeceKampanya@hotmail.com

28 yorum:

Kampanya Adresin / Güncel Kampanyanın Adresi !

 1. merhaba bütün şartları tamamladım kampanyayı face de ve twitterda duyurdum
  https://www.facebook.com/#!/fattmaozdemir
  http://twitter.com/AYBUKE067
  fatma özdemir
  fsonmez44@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. https://twitter.com/Nurtellam/status/260026822945828864

  bütün şartları yerine getirdim:)
  bu da facebook adresim:
  duvarımda da paylaştım

  https://www.facebook.com/nurtanesii

  YanıtlaSil
 3. tüm şartlar tmmdır hayırlısı artık paylaştıklarım paylaştıklarım https://twitter.com/AsiyeDemiral/status/260092881816150016 https://www.facebook.com/asiye.uzn/posts/431589636908244 https://www.facebook.com/asiye.uzn/posts/515519751791393 asiyeuzundemiral@hotmail.com sevgilerimle

  YanıtlaSil
 4. katıldım izlemeye aldım
  nihatkayra olarak izliyorum
  http://www.facebook.com/nihatkayra duyurdum

  nihatkayra@gmail.com

  YanıtlaSil
 5. slm tüm şartlar tamamdır
  https://www.facebook.com/mehpare.olmesek.1
  http://mehpare01-ayparcasi.blogspot.com/2012/10/botanikshopcom-ile-1-kisiye-hediye.html

  mehpare01@gmail.com
  mehpare ölmesek

  YanıtlaSil
 6. merhaba blogunun vesayfanın izleyicisiyim facebook sayfasını beğendim
  çekilişini facebook profilimde paylaştım

  https://www.facebook.com/hip.hippie.5/posts/130524700430080

  sevgiler :)
  Selma Onart
  kmphippie@gmail.com

  YanıtlaSil

 7. Merhaba takipçinizim,www.botanikshop.com müşterisiyim. kampanyanıza katılmak için tüm şartları yerine getirdim...
  Doğadan gelen şifayı ayağımıza kadar itinayla getiren www.botanikshop.com a ve emek ve kampanyalarınızdan dolayı http://kampanyaadresin.blogspot.com a TEŞEKKÜRLER..b13947@gmail.com  https://twitter.com/ztERBIYIK/status/261229614347714560
  http://www.facebook.com/ZETUER/posts/453773874673300
  http://www.facebook.com/ZETUER/posts/195679097234444
  http://www.facebook.com/ZETUER/posts/482494645116477
  http://www.facebook.com/ZETUER/posts/499708860063201
  http://www.facebook.com/ZETUER/posts/499708860063201http://triaj.blogspot.com/2012/10/shimizu-doa-kozmetik-ten-2-kisiye.html

  YanıtlaSil
 8. merhaba...takipçinizim...kampanyayı paylaştım...Tüm şartlar tamam...Teşekkürler...İyi günler
  levkuzen@gmail.com
  https://twitter.com/#!/virtouscircle
  https://www.facebook.com/mustafa.kemal.9231

  https://www.facebook.com/mustafa.kemal.9231/posts/398779513528326
  https://twitter.com/virtouscircle/status/261524642844532736

  YanıtlaSil
 9. merhaba bütün şartları tamamladım kampanyayı face de ve twitterda duyurdum hem face sayfamda hemde twitterda duyurdum http://twitter.com/#!/kumral28 https://www.facebook.com/feride.ismailoglu feride28@gmail.com feride ismailoğlu

  YanıtlaSil
 10. mrb
  izleyicinizim
  GFN: undenied

  Botanikshop face sayfasını ve sizin face sayfanzı Undenied Hsbt adıyla beğendim.

  Siteyi paylaştım:
  https://www.facebook.com/kozmetikaskina/posts/423595374366938

  Kampanyayı paylaştım:
  https://www.facebook.com/kozmetikaskina/posts/460496247326763

  et_hotmeyil.com@hotmail.com

  YanıtlaSil
 11. tüm şartları tamamladım
  Kampanyayı facebook ta twitterda paylaştım
  https://www.facebook.com/denizz.oz
  https://twitter.com/#!/denizaol
  deniz öz
  deniz08180@gmail.com

  YanıtlaSil
 12. slm şartlar tamam canım

  https://www.facebook.com/profile.php?id=100001663629693

  sema kırcı

  sema_adnan06@hotmail.com

  YanıtlaSil
 13. slm,tüm şartlar tamam.https://twitter.com/mert1yesil
  http://www.facebook.com/fahriye.yesil.7
  kampanyafy@hotmail.com

  YanıtlaSil
 14. Şartları tamamladım.
  http://www.facebook.com/tulay.selcuk.33 face beğendim paylaştım
  https://twitter.com/#!/SELCUKAYA tweetledim ve takip ediyorum
  tulayselcuk66@gmail.com
  Tülay Selçuk

  YanıtlaSil
 15. http://www.facebook.com/profile.php?id=100003301065214&sk=wall Face de beğendim sayfamda paylaştım
  http://twitter.com/#!/BETL901 Twitter da izlemeye aldım
  betil9090@gmail

  YanıtlaSil
 16. Merhaba,
  Şartları tamamladım.
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100003338924225
  Face de begendim sayfamda paylaştım
  twitter.com/#!/bkaya453 Twitter da izlemeye aldım
  bkaya453@gmail.com

  YanıtlaSil
 17. Slm, Şartları tamamladım.
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100003531139252Face de beğendim sayfamda paylaştım
  https://twitter.com/#!/polen1915Twitter da izlemeye aldım
  polen1915@gmail
  POLEN

  YanıtlaSil
 18. Şartları tamamladım.
  http://www.facebook.com/profile.php?id=100003736160418&sk=wall
  Face de begendim sayfamda paylaştım
  http://twitter.com/#!/TLAYKAYA12 Twitter da izlemeye aldım

  tulay1412@gmail.com

  YanıtlaSil
 19. Merhaba,
  Şartları tamamladım.
  http://www.facebook.com/bilent.kaya Face de begendim sayfamda paylaştım
  https://twitter.com/#!/bilent1962 Twitter da izlemeye aldım
  http://bilentkara1962.blogspot.com/
  bilent1962@gmail.com
  Bülent Kara

  YanıtlaSil
 20. https://www.facebook.com/arwenfiliz/posts/457954890913443
  bende varım bendeee :)
  filiz özkan
  arwenfiliz@hotmail.com

  YanıtlaSil
 21. facebookta beğendim iki sayfayıda Mine Özcan
  izleyicinizim Efla Hatun
  kampanyayı duyurdum
  http://www.facebook.com/ozcanmineozcan/posts/371965062888759

  efla_hatun@hotmail.com
  Mine Özcan

  YanıtlaSil
 22. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 23. merhaba,
  http://durubabyworld.blogspot.com/2012/11/httpkampanyaadresinblogspotcom201210bot.html
  https://twitter.com/tugcetasgin/status/265822842183110656
  http://www.facebook.com/#!/tugce.caner.98/posts/370958299654653
  http://www.facebook.com/tugce.caner.98?ref=tn_tnmn
  https://twitter.com/tugcetasgin
  http://durubabyworld.blogspot.com/
  tugce_tasgin@hotmail.com
  tuğçe caner

  YanıtlaSil
 24. şartlar tamamdır

  https://www.facebook.com/yaseminlival

  Yasemin D. Kılınç
  yasminlival@mynet.com

  YanıtlaSil
 25. http://www.facebook.com/profile.php?id=1157229737
  izleyicinim
  http://zoomlabakalim.blogspot.com/
  oğuz akdeniz
  akdenizzzzzz@gmail.com

  YanıtlaSil
 26. merhaba izleyicinizim.sizin ve firmanın facebook sayfanızı beğendim.çekilişi facebook ve twitterda duyurdum.inşallah kazanırım.
  http://www.facebook.com/sineminbahari/posts/137473043067345
  https://twitter.com/sineminbahari/status/266701132724858881
  SinemBadioglu
  sinembadioglu1@hotmail.com

  YanıtlaSil
 27. Merhaba bloğunu izliyorum.
  Her iki facebook sayfasını da beğendim.
  Çekilişi facebook ve twitter'da duyurdum.
  https://www.facebook.com/sny.gzz/posts/315997135171048
  https://twitter.com/senaygaz/status/266792107149258755
  snygzz@hotmail.com
  Şenay Gazoz
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 28. Merhaba,bloğunuzun izleyicisi oldum
  Botanikshop facebook sayfasını beğendim
  KampanyaAdresin facebook sayfasını beğendim.
  Çekilişi facebook ve twitterda duyurdum.
  https://www.facebook.com/botanikshop#!/mkakc/posts/226502007480117
  https://twitter.com/MkakcKakc/status/266834174013476864
  mkakc@yahoo.com

  YanıtlaSil

kampanyalarımızı eposta ile takip edin!