Reklam
Kampanya Adresi olarak çeşitli mecralarda müşterimize reklam seçenekleri sunarak reklam gelirlerimiz ile hem sitemizin domain, hosting vb. masraflarını karşılıyor hem de çeşitli kampanyalar ile üyelerimize hediyeler dağıtıyoruz.
REKLAM SEÇENEKLERİMİZ :
 • Banner Reklam: Blogumuzun üst kısmında menü çubuğunun altında bulunan alanda 250x250 px boyutunda ve blogun sol tarafında 160x600 px boyutunda bulunan banner reklam alanlarıdır. Bu alanlar aylık olarak kiralanmaktadır.

 • Link Reklam: Blogumuzun en alt kısmında görünen reklam seçeneğidir. Firmaların adresleri link şeklinde yayınlanmaktadır.

 • Kampanya Haberi: kampanya adresi olarak anasayfamızda sadece ziyaretçilerimizin internet üzerinden ücretsiz katılım sağlayarak hediye kazanabilecekleri kampanyaları ücretsiz olarak yayınlıyoruz. Bunun dışındaki kampanyaları (alışveriş, indirim vb.) günün kampanya haberi olarak yayınlamak için cüzi bir ücret talep ediyoruz.

 • Kampanya Arası Reklam:Her kampanyanın arasında yer alan kampanyanızı veya firmanızı tanıtan yazı resim vb banner reklamlarınızı aylık olarak yayınlıyoruz.

 • Ortak Kampanya ( Blog, Facebook mecralarının ikisini de kapsar)
  • Firmalar ile ortak kampanya düzenleyerek hem ziyaretçilerimize hediye kazandırmak hem de düşük maliyetler ile firmaların tanıtımını yapmayı hedefliyoruz.Ayrınyılı bilgi için iletişim den bize ulaşabilirsiniz

  • reklamda kampanya:Bize link reklam,banner reklam ,ve kampanya haberi veren herkese ortak kampanya ücretsiz bizden hediye.detaylar için ve bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.üstelik reklam seçeneklerimizden faydalanan herkesin eğer reklamları kampanya ve indirim reklamı ise günün haberi olarak ücretsiz yayınlanacaktır.

  Sponsor Video : Firmanızın videolu reklamını tanıtımını v.b sadece "25" tl karşılığında yayınlıyoruz vede Tanıtım yazısını yazıyoruz.

  Anket Çalışması : Firmanızın için tüm merak ettiğiniz tüketicilerinize sormak istediğiniz veya eksik olduğunuz konular ve yapmanız gereken yenilikler hakkında Anket çalışmamıza katılarak bilgi edinebilirsiniz. Online Anket çalışmamızda sponsor firmadan sadece çok az miktarda ücret talep ediyor olacağız .

  REKLAM VERENLER:
  http://www.ciceksepeti.com/  (1 Aylık Banner Reklam )
  http://rainwalkeronline.com/ (TANITIM YAZISI ) 
  http://kampanyaadresin.blogspot.com/2012/06/rw-onlineden-babalar-gunune-ozel-4-4.html
http://kampanyaadresin.blogspot.com/2012/06/istoc-sepeticom-ile-3-kisiye-zayflama.html

Bu bölümde sadece blogumuzda olan reklam istatiklerini görünmektedir Facebook üzerinden gerçekleştirdiğimiz kampanyalar ve reklam verenler takip edilemez. 
SPONSOR VİDEO VERENLER:
https://www.kazanmakmak.com.tr/ (sponsor video )
http://www.aveamedyamerkezi.com/bulten/avea-birazda-ata-demirerle-gulelim-diyor.aspx (sponsor video )

    ücretlendirme ve bilgiler için iletişimden bize ulaşabilirsiniz:

kampanyalarımızı eposta ile takip edin!