Avea Çalışıyor

kampanya adresin | Pazar, Eylül 30, 2012 | İlk Yorumu Siz Yapın | Tweet +1 LikeHizmet kalitesini geliştirmek ve Türkiye’de cep telefonu kullanıcılarına, ihtiyaçlarına yönelik en iyi çözümleri sunmak için çalışan Avea, bu amaçla kapsama yatırımlarına da hız kesmeden devam ediyor. 2010 yılından bu yana 1 milyar TL’lik yatırımla, sayısı 22.000’i aşan baz istasyonuyla birçok ilde yüzde 99’u geçen kapsama oranları ile Avea, 13 milyon müşterisine kaliteli ve kesintisiz iletişimin rahatlığını “a-KALİTE KAPSAMA”’yla sunmayı sürdürüyor.
2012 yılı 2. çeyrek sonuçlarına göre, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun (BTK) GSM operatörlerine şart koştuğu hedef kriterlerden çok daha iyi performans gösteren Avea, müşterilerine her geçen gün daha rahat bir iletişim deneyimi yaşatmaya özen gösteriyor.   


Ekranların sevilen yüzü ünlü komedyen Ata Demirer’in rol aldığı“Reklam Değil Rakam” sloganlı yeni reklam filmi, Avea’nın artan çekim kalitesi ve kapsama yatırımını yine eğlenceli bir şekilde gözler önüne seriyor. Filmde, “Avea Çalışıyor” serisinden tanıdığımız Ata Demirer’in hayat verdiği ve tüketicinin büyük beğenisini kazanan “Kepçe Operatörü Kemal” karakterine oyuncu İpek Özkök eşlik ediyor.


Yazar kampanya adresin
Kampanyalar Facebookda
Sizde Facebook Sayfamızı Takip Ederek, Kampanyalarımızdan Haberdar Olabilirsiniz.
kampanya adresin

Kampanyayı Paylaş Share On Facebook +1 This Post blogger tips Digg This Post Stumble This Post Tweet This Post Tweet This Post Tweet This Post Save Tis Post To Delicious Share On Reddit Bookmark On Technorati

Soru ve Sorunlarınız İçin: SadeceKampanya@hotmail.com

0 yorum:

kampanyalarımızı eposta ile takip edin!